Bezpieczeństwo i służby

Groźny wypadek w Kwidzynie

Zderzenie dwóch aut

Wczorajszego dnia, w środę, 6 października o godz. 14:00 w Kwidzynie doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Przybyli na miejscu funkcjonariusze długo pozostawali na miejscu kolizji. Pracowali, w celu ustalenia okoliczności oraz zabezpieczenia miejsca wypadku. Konkretnie do zderzenia dwóch aut doszło na ul. Grunwaldzkiej, natomiast na szczęście obydwaj kierowcy wyszli z zajścia bez większego szwanku. Nie zmienia to jednak faktu, że na drodze zawsze trzeba być ostrożnym. Należy stosować się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowywać pożądaną ostrożność.

Szczegóły wydarzenia

Wypadek naprawdę wyglądał poważnie, bowiem mowa tu o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych. Niedługo po incydencie na miejscu pojawili się policjanci z komendy w Kwidzynie. Jak ustalili śledczy 69-letnia kobieta, kierująca oplem źle wykonała manewr mijania. W wyniku tego zderzyła się z nadjeżdżającą dacią. Policjanci ukarali 69-latkę mandatem karnym. Na szczęście w wyniku tego wypadku nikt nie ucierpiał.

Policja apeluje o zachowanie ostrożność na drodze. Jest to ważne szczególnie jesienią, kiedy niesprzyjająca aura oraz opady deszczu w znaczny sposób mogą ograniczać widoczność.

Powiązane tematy
Bezpieczeństwo i służby

Pracowity tydzień strażaków

Sporo interwencji Strażaków, pracujący na terenie powiatu kwidzyńskiego mieli naprawdę bardzo…
Czytaj dalej
Bezpieczeństwo i służby

Zatrzymania nietrzeźwych kierowców

W powiecie zatrzymano pijanych kierowców Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie w…
Czytaj dalej
Bezpieczeństwo i służby

Pijany kierowca zatrzymany

Prowadził auto mając 3 promile W piątek, 1 października policjanci z kwidzyńskiej drogówki…
Czytaj dalej