Kultura

Kwidzyn – najbliższe wydarzenia kulturalne

Kiedy jakieś eventy?

Jesień tuż tuż a wraz z nią czekają nas długie, zimne wieczory. Jak znaleźć sposób na nudę? Niektórzy mają pewne pomysły, natomiast zawsze warto skorzystać z wydarzeń kulturalnych. A w Kwidzynie już wkrótce dwa z nich. Co nas czeka?

Koncert utworów Jantar i Kukulskiego

Grupa wokalna Art Voice wykona utwory Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Tytuł koncertu to „Radość najpiękniejszych lat”, natomiast miejscem będzie kwidzyński teatr. Pierwsza część rozpocznie się o godz. 16:30, natomiast druga o godz. 19:00. Bilet na koncert kosztuje jedynie 15 złotych. Celem koncertu jest promocja tematycznych eventów klasyki polskiej muzyki rozrywkowej. Chodzi tu również o odświeżenie dawnych utworów, poprzez wykonanie ich w nowoczesnej aranżacji. Jest do docenienie muzyki dawnych lat, natomiast niewątpliwie równie ważne jest ocalenie dawnych utworów od zapomnienia.

Uczestnicy będą mogli usłyszeć takie utwory jak „Tyle słońca w całym mieście” czy „Staruszek świat” w nowych odsłonach. Jednakże to nie wszystko. Art Voice ma także wykonać „Wielka dama tańczy sama”, „Za wszystkie noce” czy „Kto wymyślił naszą miłość”. Będzie to swoisty hołd dla talenty piosenkarki, natomiast nie należy także zapominać o geniuszu kompozytorskim muzyka.

Dobranocki Teatralne dla dzieci

W piątek, 24 września powracają Dobranocki Teatralne dla dzieci. Wszyscy najmłodsi będą mogli zobaczyć pokaz na Scenie Lalkowej im. Jana Wilkowskiego. Tym razem zapraszamy na spektakl teatralny „Jaś i Małgosia”, natomiast jego początek nastąpi o godz. 18:00. Cena biletu wynosi 10 złotych.

Powiązane tematy
Kultura

Listopadowe Dobranocki Teatralne

Spektakle dla dzieci Listopadowe Dobranocki Teatralne to spektakle dla dzieci, które odbywają się…
Czytaj dalej
Kultura

Spektakl z budżetu

„U Meli na urodzinach” „U Meli na urodzinach” to bardzo autorski, nowoczesny projekt…
Czytaj dalej