Straszny maraton filmowy w Kinoteatrze – dołącz do Halloweenowej zabawy!
Wieczór pełen dreszczyku emocji czeka na miłośników kina grozy w Kwidzynie. „Halloween w kinie” to wydarzenie, które przyciągnie fanów horrorów spragnionych mocnych wrażeń. Na dużym ekranie zaprezentowane zostaną dwa filmy, które z pewnością zaspokoją apetyt na strach.
Intrygujący początek nocnego maratonu
Wieczór rozpocznie się pokazem polskiej produkcji „13 dni do wakacji” w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego. Ten młodzieżowy horror odkrywa mroczne aspekty świata, który na pierwszy rzut oka wydaje się bezpieczny. Film ten wciąga widza w intrygującą fabułę, w której pozory potrafią zwieść każdego.
Kanadyjskie spojrzenie na klasykę
Po polskim dreszczowcu przyjdzie czas na kanadyjski film „Wake up”, który zdobył uznanie na międzynarodowych festiwalach filmowych. To nowe podejście do znanego gatunku slasherów wnosi powiew świeżości i zaskakuje nieoczywistymi zwrotami akcji, oferując widzom niezapomniane wrażenia.
Wieczór pełen niespodzianek
Maraton filmowy rozpocznie się o godzinie 20:00. Organizatorzy zachęcają do przybycia w halloweenowych przebraniach, dając tym samym okazję do wykazania się kreatywnością. Na najciekawsze stroje czekają niespodzianki, które dodatkowo urozmaicą tę wyjątkową noc.
To wydarzenie to nie tylko okazja do obejrzenia dwóch wyjątkowych filmów, ale także do wspólnego przeżywania emocji i zabawy w klimacie Halloween. Kwidzyński Kinoteatr czeka na widzów gotowych na niezapomniane wrażenia i chwile grozy.
Źródło: facebook.com/kckkwidzyn

Nocne widowisko „Orzeł i Krzyż” – odkryj historię Polski w wyjątkowym spektaklu!
Spływy kajakowe w Kwidzynie: Odkryj piękno regionu na wodzie!
Jubileusz OSP w Gminie Sadlinki: święto bohaterów lokalnej społeczności
Dołącz do jutrzejszej debaty w Kwidzyńskim Klubie Oksfordzkim!
Policja uczy dzieci bezpiecznych wakacji w Kwidzynie
Kiermasz Książek i Audiobooków zebrał 6045 zł na nowe tytuły!